Lütfen en güncel fiyat ve miktar bilgisi için bizimle iletişime geçin.

Amphenol ICC (FCI) 10018960-R0100AULF

Parça No.:
10018960-R0100AULF
Üretici:
Amphenol ICC (FCI)
Kategori:
Takılabilir Kablosu
Paket:
Veri Sayfası:
10018960-R0100AULF.pdf
Açıklama:
CABLE ASSY EYEMAX
Miktar:

Birim Fiyat:$0

Toplam Fiyat:$0

Ödeme:
Payment
Kargo:
Shipping

Envanter:0

Sorgunuzu bize gönderin, hemen yanıt vereceğiz.

Parça No.
Miktar
Fiyat
İletişim Adı
Şirket Adı
E-posta
Yorumlar

Stok:0

Adet Birim Fiyat Toplam Fiyat
RFQ RFQ Listesine Ekle

10018960-R0100AULF Teknik Özellikler

  • Teknik Özellikler
  • Yazılar
  • İlgili

10018960-R0100AULF SSS

1. EASTECH ELECTRONICS LIMITED. 'da 10018960-R0100AULF nasıl sipariş verilir?

Mevcut durumda, EASTECH ELECTRONICS LIMITED. yalnız peer - to - peer sipariş işlemi sağlar. RFQ (istenen fiyat talep formu) gönderirseniz, profesyonel ajanızdan küresel piyattaki rekabetçi fiyatlarla iletişime geçilecektir ve siz teklifimizi kabul ederseniz, ajanızdan siparişi tamamlamanız için uyarılacaksınız.

2. EASTECH ELECTRONICS LIMITED. nasıl 10018960-R0100AULF'in orijinal üreticiden veya yetkili ajanlardan geldiğini garanti eder?

Profesyonel ve tecrübeli bir kalite kontrol ekibimiz var ki 10018960-R0100AULF'i sıkı bir şekilde doğrular ve test eder. Tüm tedarikçiler, 10018960-R0100AULF dahil ürünlerini EASTECH ELECTRONICS LIMITED. 'da yayınlayabilmek için öncelikle nitelik incelemesini geçmeli; biz diğer herhangi bir müşteriden daha çok 10018960-R0100AULF ürünlerinin kanallarına ve kalitesine odaklanırız. Tedarikçi denetimlerini sıkı bir şekilde uygularız, böylece güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

3. Gösterilen 10018960-R0100AULF fiyatı ve stoğu doğru mudur?

10018960-R0100AULF'in fiyatı ve stoğu sık değişiklik göstermekte ve zamanında güncellenemez, 24 saat içinde periyodik olarak güncellenecektir. Ayrıca, tekliflerimiz genellikle 5 gün sonra sona erer.

4. Hangi ödeme şekilleri kabul edilir?

Havale, PayPal, Alipay, Wechat, Kredi Kartı, Western Union, MoneyGram ve Escrow (emniyetli ödeme sistemi) tümü kabul edilir.

İyi Niyetli Uyarı: Bazı ödeme şekillerindeki bazı siparişler işlem ücreti gerektirebilir.

5. Nakliye nasıl düzenlenir?

Müşteriler, DHL, UPS, FedEx, TNT ve Kayıtlı Posta dahil endüstri lideri nakliye şirketlerini seçebilir. Nakliye sigortası da mevcuttur.

Siparişiniz nakliye için işlenince, satış temsilcimiz size bir e - posta göndererek nakliye durumunuz ve takip numaranızı size bildirecektir.

İyi Niyetli Uyarı: Taşıyıcıların takip bilgilerini göstermesi için 24 saat kadar sürebilir. Genellikle ekspres nakliye 3 - 5 gün, kayıtlı posta ise 25 - 60 gün alır.

6. 10018960-R0100AULF'in iade veya değiştirme işlemi nasıl yapılır?

Tüm mallar Nakliye Öncesi İnceleme (PSI) uygulanacak, siparişinizin tüm lotharından rastgele seçilmiş ürünler nakliye düzenlenmeden önce sistematik bir inceleme yapılacak. Teslim ettiğimiz 10018960-R0100AULF'da bir hata varsa, aşağıdaki tüm koşullar sağlandığında yalnızca 10018960-R0100AULF'in değiştirilmesini veya iadesini kabul edeceğiz:

(1) Miktarda eksiklik, yanlış ürün teslimi ve açık dış hatası (kırık ve pas vb.) gibi durumlar ve biz bu sorunları kabul ediyoruz.

(2) 10018960-R0100AULF'in tesliminden 90 gün içinde yukarıda açıklanan hatadan haberdar ediyoruz.

(3) PartNo kullanılmamış ve yalnızca orijinal ambalajda.

Ürünleri iade etmenin iki yolu var:

(1) 90 gün içinde bizi bilgilendirin

(2) İade İzni Alın

7. 10018960-R0100AULF pim diyagramı, 10018960-R0100AULF veri sayfası gibi teknik destek almak için nasıl size ulaşabilirim?

Herhangi bir satış sonrası hizmete ihtiyacınız varsa, lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçin.

10018960-R0100AULF Etiketler

  • 10018960-R0100AULF
  • 10018960-R0100AULF PDF
  • 10018960-R0100AULF Veri Sayfası
  • 10018960-R0100AULF Teknik Özellikler
  • 10018960-R0100AULF Görseller
  • Amphenol ICC (FCI)
  • Amphenol ICC (FCI) 10018960-R0100AULF
  • Buy 10018960-R0100AULF
  • 10018960-R0100AULF Fiyat
  • 10018960-R0100AULF Distribütör
  • 10018960-R0100AULF Tedarikçi
  • 10018960-R0100AULF Toptan

Hemen Başlayın!

Son Haberleri Al

EASTECH Electronics

Ana Sayfa

EASTECH Electronics

Ara

EASTECH Electronics

Ürünler

EASTECH Electronics

Whatsapp

Gönderiliyor...
×
Başarıyla Gönderildi!
Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz, satış ekibimiz talebinizi alacak ve 12 saat içinde size bir teklif ile geri dönecektir.