Lütfen en güncel fiyat ve miktar bilgisi için bizimle iletişime geçin.

Kingston Technology EMMC04G-CT32-01G10

Parça No.:
EMMC04G-CT32-01G10
Üretici:
Kingston Technology
Kategori:
Bellek
Paket:
153-WFBGA
Datasheet:
EMMC04G-CT32-01G10.pdf
Açıklama:
IC MEMORY
Miktar:

Birim Fiyat:$0

Toplam Fiyat:$0

Ödeme:
Payment
Kargo:
Shipping

Envanter:179

Sorgunuzu bize gönderin, hemen yanıt vereceğiz.

Parça No.
Miktar
Fiyat
İletişim Adı
Şirket Adı
E-posta
Yorumlar

Stok:179

Adet Birim Fiyat Toplam Fiyat
RFQ RFQ Listesine Ekle

EMMC04G-CT32-01G10 Teknik Özellikler

  • Teknik Özellikler
  • Yazılar
  • İlgili
Özellikler
Değer
Üretici
Kingston Technology
Seri:
-
Paket/Kutular:
153-WFBGA
Paketlenme:
Tray
Ürün Durumu:
Active
Programlanabilir:
-
Bellek Türü:
-
Bellek Formatı:
-
Teknoloji:
-
Bellek Boyutu:
-
Bellek Örgütü:
-
Bellek Arayüzü:
-
Saat Frekansı:
-
Yazma Döngüsü Zamanı - Kelime, Sayfa:
-
Erişim Zamanı:
-
Voltaj - Besleme:
1.8V, 3.3V
Çalışma Sıcaklığı:
-25°C ~ 85°C
Sınıf:
-
Kalite Belirtimi:
-
Montaj Türü:
Surface Mount
Tedarikçi Cihaz Paketi:
153-FBGA (9x7.5)
Kategori:
Bellek

EMMC04G-CT32-01G10 SSS

1. EASTECH ELECTRONICS LIMITED. 'da EMMC04G-CT32-01G10 nasıl sipariş verilir?

Mevcut durumda, EASTECH ELECTRONICS LIMITED. yalnız peer - to - peer sipariş işlemi sağlar. RFQ (istenen fiyat talep formu) gönderirseniz, profesyonel ajanızdan küresel piyattaki rekabetçi fiyatlarla iletişime geçilecektir ve siz teklifimizi kabul ederseniz, ajanızdan siparişi tamamlamanız için uyarılacaksınız.

2. EASTECH ELECTRONICS LIMITED. nasıl EMMC04G-CT32-01G10'in orijinal üreticiden veya yetkili ajanlardan geldiğini garanti eder?

Profesyonel ve tecrübeli bir kalite kontrol ekibimiz var ki EMMC04G-CT32-01G10'i sıkı bir şekilde doğrular ve test eder. Tüm tedarikçiler, EMMC04G-CT32-01G10 dahil ürünlerini EASTECH ELECTRONICS LIMITED. 'da yayınlayabilmek için öncelikle nitelik incelemesini geçmeli; biz diğer herhangi bir müşteriden daha çok EMMC04G-CT32-01G10 ürünlerinin kanallarına ve kalitesine odaklanırız. Tedarikçi denetimlerini sıkı bir şekilde uygularız, böylece güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

3. Gösterilen EMMC04G-CT32-01G10 fiyatı ve stoğu doğru mudur?

EMMC04G-CT32-01G10'in fiyatı ve stoğu sık değişiklik göstermekte ve zamanında güncellenemez, 24 saat içinde periyodik olarak güncellenecektir. Ayrıca, tekliflerimiz genellikle 5 gün sonra sona erer.

4. Hangi ödeme şekilleri kabul edilir?

Havale, PayPal, Alipay, Wechat, Kredi Kartı, Western Union, MoneyGram ve Escrow (emniyetli ödeme sistemi) tümü kabul edilir.

İyi Niyetli Uyarı: Bazı ödeme şekillerindeki bazı siparişler işlem ücreti gerektirebilir.

5. Nakliye nasıl düzenlenir?

Müşteriler, DHL, UPS, FedEx, TNT ve Kayıtlı Posta dahil endüstri lideri nakliye şirketlerini seçebilir. Nakliye sigortası da mevcuttur.

Siparişiniz nakliye için işlenince, satış temsilcimiz size bir e - posta göndererek nakliye durumunuz ve takip numaranızı size bildirecektir.

İyi Niyetli Uyarı: Taşıyıcıların takip bilgilerini göstermesi için 24 saat kadar sürebilir. Genellikle ekspres nakliye 3 - 5 gün, kayıtlı posta ise 25 - 60 gün alır.

6. EMMC04G-CT32-01G10'in iade veya değiştirme işlemi nasıl yapılır?

Tüm mallar Nakliye Öncesi İnceleme (PSI) uygulanacak, siparişinizin tüm lotharından rastgele seçilmiş ürünler nakliye düzenlenmeden önce sistematik bir inceleme yapılacak. Teslim ettiğimiz EMMC04G-CT32-01G10'da bir hata varsa, aşağıdaki tüm koşullar sağlandığında yalnızca EMMC04G-CT32-01G10'in değiştirilmesini veya iadesini kabul edeceğiz:

(1) Miktarda eksiklik, yanlış ürün teslimi ve açık dış hatası (kırık ve pas vb.) gibi durumlar ve biz bu sorunları kabul ediyoruz.

(2) EMMC04G-CT32-01G10'in tesliminden 90 gün içinde yukarıda açıklanan hatadan haberdar ediyoruz.

(3) PartNo kullanılmamış ve yalnızca orijinal ambalajda.

Ürünleri iade etmenin iki yolu var:

(1) 90 gün içinde bizi bilgilendirin

(2) İade İzni Alın

7. EMMC04G-CT32-01G10 pim diyagramı, EMMC04G-CT32-01G10 veri sayfası gibi teknik destek almak için nasıl size ulaşabilirim?

Herhangi bir satış sonrası hizmete ihtiyacınız varsa, lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçin.

EMMC04G-CT32-01G10 Etiketler

  • EMMC04G-CT32-01G10
  • EMMC04G-CT32-01G10 PDF
  • EMMC04G-CT32-01G10 Veri Sayfası
  • EMMC04G-CT32-01G10 Teknik Özellikler
  • EMMC04G-CT32-01G10 Görseller
  • Kingston Technology
  • Kingston Technology EMMC04G-CT32-01G10
  • Buy EMMC04G-CT32-01G10
  • EMMC04G-CT32-01G10 Fiyat
  • EMMC04G-CT32-01G10 Distribütör
  • EMMC04G-CT32-01G10 Tedarikçi
  • EMMC04G-CT32-01G10 Toptan

Hemen Başlayın!

Son Haberleri Al

EASTECH Electronics

Ana Sayfa

EASTECH Electronics

Ara

EASTECH Electronics

Ürünler

EASTECH Electronics

Whatsapp

Gönderiliyor...
×
Başarıyla Gönderildi!
Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz, satış ekibimiz talebinizi alacak ve 12 saat içinde size bir teklif ile geri dönecektir.