Lütfen en güncel fiyat ve miktar bilgisi için bizimle iletişime geçin.

C&K K6S1.52N0DSD

Parça No.:
K6S1.52N0DSD
Üretici:
C&K
Kategori:
Basma Tuşu Anahtarları
Paket:
Veri Sayfası:
Açıklama:
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 30V
Miktar:

Birim Fiyat:$0

Toplam Fiyat:$0

Ödeme:
Payment
Kargo:
Shipping

Envanter:0

Sorgunuzu bize gönderin, hemen yanıt vereceğiz.

Parça No.
Miktar
Fiyat
İletişim Adı
Şirket Adı
E-posta
Yorumlar

Stok:0

Adet Birim Fiyat Toplam Fiyat
RFQ RFQ Listesine Ekle

K6S1.52N0DSD Teknik Özellikler

  • Teknik Özellikler
  • Yazılar
  • İlgili
Özellikler
Değer
Üretici
C&K
Seri:
K6
Paketlenme:
Bulk
Ürün Durumu:
Obsolete
Montaj Türü:
Surface Mount
Tür:
Keyswitch
Devre:
SPST-NO
Anahtar Fonksiyonu:
Off-Mom
Akım Derecesi (Amper):
100mA (DC)
Voltaj Derecesi - AC:
-
Voltaj Derecesi - DC:
30 V
Aktüatör Türü:
Plunger for Cap
Aktüatör İşaretleme:
No Marking
Renk - Aktüatör/Kapsül:
-
Aydınlatma Türü, Renk:
-
Aydınlatma Voltajı (Nominal):
-
Sonlandırma Stili:
Gull Wing
Giriş Koruma:
-
Özellikler:
Tactile Feedback
Panel Kesik Ölçüleri:
-
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C
Kategori:
Basma Tuşu Anahtarları

K6S1.52N0DSD SSS

1. EASTECH ELECTRONICS LIMITED. 'da K6S1.52N0DSD nasıl sipariş verilir?

Mevcut durumda, EASTECH ELECTRONICS LIMITED. yalnız peer - to - peer sipariş işlemi sağlar. RFQ (istenen fiyat talep formu) gönderirseniz, profesyonel ajanızdan küresel piyattaki rekabetçi fiyatlarla iletişime geçilecektir ve siz teklifimizi kabul ederseniz, ajanızdan siparişi tamamlamanız için uyarılacaksınız.

2. EASTECH ELECTRONICS LIMITED. nasıl K6S1.52N0DSD'in orijinal üreticiden veya yetkili ajanlardan geldiğini garanti eder?

Profesyonel ve tecrübeli bir kalite kontrol ekibimiz var ki K6S1.52N0DSD'i sıkı bir şekilde doğrular ve test eder. Tüm tedarikçiler, K6S1.52N0DSD dahil ürünlerini EASTECH ELECTRONICS LIMITED. 'da yayınlayabilmek için öncelikle nitelik incelemesini geçmeli; biz diğer herhangi bir müşteriden daha çok K6S1.52N0DSD ürünlerinin kanallarına ve kalitesine odaklanırız. Tedarikçi denetimlerini sıkı bir şekilde uygularız, böylece güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

3. Gösterilen K6S1.52N0DSD fiyatı ve stoğu doğru mudur?

K6S1.52N0DSD'in fiyatı ve stoğu sık değişiklik göstermekte ve zamanında güncellenemez, 24 saat içinde periyodik olarak güncellenecektir. Ayrıca, tekliflerimiz genellikle 5 gün sonra sona erer.

4. Hangi ödeme şekilleri kabul edilir?

Havale, PayPal, Alipay, Wechat, Kredi Kartı, Western Union, MoneyGram ve Escrow (emniyetli ödeme sistemi) tümü kabul edilir.

İyi Niyetli Uyarı: Bazı ödeme şekillerindeki bazı siparişler işlem ücreti gerektirebilir.

5. Nakliye nasıl düzenlenir?

Müşteriler, DHL, UPS, FedEx, TNT ve Kayıtlı Posta dahil endüstri lideri nakliye şirketlerini seçebilir. Nakliye sigortası da mevcuttur.

Siparişiniz nakliye için işlenince, satış temsilcimiz size bir e - posta göndererek nakliye durumunuz ve takip numaranızı size bildirecektir.

İyi Niyetli Uyarı: Taşıyıcıların takip bilgilerini göstermesi için 24 saat kadar sürebilir. Genellikle ekspres nakliye 3 - 5 gün, kayıtlı posta ise 25 - 60 gün alır.

6. K6S1.52N0DSD'in iade veya değiştirme işlemi nasıl yapılır?

Tüm mallar Nakliye Öncesi İnceleme (PSI) uygulanacak, siparişinizin tüm lotharından rastgele seçilmiş ürünler nakliye düzenlenmeden önce sistematik bir inceleme yapılacak. Teslim ettiğimiz K6S1.52N0DSD'da bir hata varsa, aşağıdaki tüm koşullar sağlandığında yalnızca K6S1.52N0DSD'in değiştirilmesini veya iadesini kabul edeceğiz:

(1) Miktarda eksiklik, yanlış ürün teslimi ve açık dış hatası (kırık ve pas vb.) gibi durumlar ve biz bu sorunları kabul ediyoruz.

(2) K6S1.52N0DSD'in tesliminden 90 gün içinde yukarıda açıklanan hatadan haberdar ediyoruz.

(3) PartNo kullanılmamış ve yalnızca orijinal ambalajda.

Ürünleri iade etmenin iki yolu var:

(1) 90 gün içinde bizi bilgilendirin

(2) İade İzni Alın

7. K6S1.52N0DSD pim diyagramı, K6S1.52N0DSD veri sayfası gibi teknik destek almak için nasıl size ulaşabilirim?

Herhangi bir satış sonrası hizmete ihtiyacınız varsa, lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçin.

K6S1.52N0DSD Etiketler

  • K6S1.52N0DSD
  • K6S1.52N0DSD PDF
  • K6S1.52N0DSD Veri Sayfası
  • K6S1.52N0DSD Teknik Özellikler
  • K6S1.52N0DSD Görseller
  • C&K
  • C&K K6S1.52N0DSD
  • Buy K6S1.52N0DSD
  • K6S1.52N0DSD Fiyat
  • K6S1.52N0DSD Distribütör
  • K6S1.52N0DSD Tedarikçi
  • K6S1.52N0DSD Toptan

Hemen Başlayın!

Son Haberleri Al

EASTECH Electronics

Ana Sayfa

EASTECH Electronics

Ara

EASTECH Electronics

Ürünler

EASTECH Electronics

Whatsapp

Gönderiliyor...
×
Başarıyla Gönderildi!
Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz, satış ekibimiz talebinizi alacak ve 12 saat içinde size bir teklif ile geri dönecektir.