Lütfen en güncel fiyat ve miktar bilgisi için bizimle iletişime geçin.

Bopla Enclosures RCP 2500

Parça No.:
RCP 2500
Üretici:
Bopla Enclosures
Kategori:
Kutular
Paket:
Datasheet:
RCP 2500.pdf
Açıklama:
HOUSING ABS/PC 8.54"L X 10.12"W
Miktar:

Birim Fiyat:$0

Toplam Fiyat:$0

Ödeme:
Payment
Kargo:
Shipping

Envanter:18

Sorgunuzu bize gönderin, hemen yanıt vereceğiz.

Parça No.
Miktar
Fiyat
İletişim Adı
Şirket Adı
E-posta
Yorumlar

Stok:18

Adet Birim Fiyat Toplam Fiyat
RFQ RFQ Listesine Ekle

RCP 2500 Teknik Özellikler

  • Teknik Özellikler
  • Yazılar
  • İlgili
Özellikler
Değer
Üretici
Bopla Enclosures
Seri:
RCP, RCPM
Paketlenme:
Bulk
Ürün Durumu:
Active
Kapak Türü:
Housing
Boyut / Ölçü:
10.118" L x 8.543" W (257.00mm x 217.00mm)
Yükseklik:
5.197" (132.00mm)
Alan (Uzunluk x Genişlik):
86.3in² (557cm²)
Tasarım:
Hinged Door, Lid
Malzeme:
Plastic, ABS/PC Blend
Renk:
Gray, Clear Cover/Door
Kalınlık:
0.118" (3.00mm)
Özellikler:
Card Guides, PCB Supports
Dereceler:
IP65
Malzeme Alevlenebilirlik Derecesi:
UL94 HB
Kategori:
Kutular

RCP 2500 SSS

1. EASTECH ELECTRONICS LIMITED. 'da RCP 2500 nasıl sipariş verilir?

Mevcut durumda, EASTECH ELECTRONICS LIMITED. yalnız peer - to - peer sipariş işlemi sağlar. RFQ (istenen fiyat talep formu) gönderirseniz, profesyonel ajanızdan küresel piyattaki rekabetçi fiyatlarla iletişime geçilecektir ve siz teklifimizi kabul ederseniz, ajanızdan siparişi tamamlamanız için uyarılacaksınız.

2. EASTECH ELECTRONICS LIMITED. nasıl RCP 2500'in orijinal üreticiden veya yetkili ajanlardan geldiğini garanti eder?

Profesyonel ve tecrübeli bir kalite kontrol ekibimiz var ki RCP 2500'i sıkı bir şekilde doğrular ve test eder. Tüm tedarikçiler, RCP 2500 dahil ürünlerini EASTECH ELECTRONICS LIMITED. 'da yayınlayabilmek için öncelikle nitelik incelemesini geçmeli; biz diğer herhangi bir müşteriden daha çok RCP 2500 ürünlerinin kanallarına ve kalitesine odaklanırız. Tedarikçi denetimlerini sıkı bir şekilde uygularız, böylece güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

3. Gösterilen RCP 2500 fiyatı ve stoğu doğru mudur?

RCP 2500'in fiyatı ve stoğu sık değişiklik göstermekte ve zamanında güncellenemez, 24 saat içinde periyodik olarak güncellenecektir. Ayrıca, tekliflerimiz genellikle 5 gün sonra sona erer.

4. Hangi ödeme şekilleri kabul edilir?

Havale, PayPal, Alipay, Wechat, Kredi Kartı, Western Union, MoneyGram ve Escrow (emniyetli ödeme sistemi) tümü kabul edilir.

İyi Niyetli Uyarı: Bazı ödeme şekillerindeki bazı siparişler işlem ücreti gerektirebilir.

5. Nakliye nasıl düzenlenir?

Müşteriler, DHL, UPS, FedEx, TNT ve Kayıtlı Posta dahil endüstri lideri nakliye şirketlerini seçebilir. Nakliye sigortası da mevcuttur.

Siparişiniz nakliye için işlenince, satış temsilcimiz size bir e - posta göndererek nakliye durumunuz ve takip numaranızı size bildirecektir.

İyi Niyetli Uyarı: Taşıyıcıların takip bilgilerini göstermesi için 24 saat kadar sürebilir. Genellikle ekspres nakliye 3 - 5 gün, kayıtlı posta ise 25 - 60 gün alır.

6. RCP 2500'in iade veya değiştirme işlemi nasıl yapılır?

Tüm mallar Nakliye Öncesi İnceleme (PSI) uygulanacak, siparişinizin tüm lotharından rastgele seçilmiş ürünler nakliye düzenlenmeden önce sistematik bir inceleme yapılacak. Teslim ettiğimiz RCP 2500'da bir hata varsa, aşağıdaki tüm koşullar sağlandığında yalnızca RCP 2500'in değiştirilmesini veya iadesini kabul edeceğiz:

(1) Miktarda eksiklik, yanlış ürün teslimi ve açık dış hatası (kırık ve pas vb.) gibi durumlar ve biz bu sorunları kabul ediyoruz.

(2) RCP 2500'in tesliminden 90 gün içinde yukarıda açıklanan hatadan haberdar ediyoruz.

(3) PartNo kullanılmamış ve yalnızca orijinal ambalajda.

Ürünleri iade etmenin iki yolu var:

(1) 90 gün içinde bizi bilgilendirin

(2) İade İzni Alın

7. RCP 2500 pim diyagramı, RCP 2500 veri sayfası gibi teknik destek almak için nasıl size ulaşabilirim?

Herhangi bir satış sonrası hizmete ihtiyacınız varsa, lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçin.

RCP 2500 Etiketler

  • RCP 2500
  • RCP 2500 PDF
  • RCP 2500 Veri Sayfası
  • RCP 2500 Teknik Özellikler
  • RCP 2500 Görseller
  • Bopla Enclosures
  • Bopla Enclosures RCP 2500
  • Buy RCP 2500
  • RCP 2500 Fiyat
  • RCP 2500 Distribütör
  • RCP 2500 Tedarikçi
  • RCP 2500 Toptan

Hemen Başlayın!

Son Haberleri Al

EASTECH Electronics

Ana Sayfa

EASTECH Electronics

Ara

EASTECH Electronics

Ürünler

EASTECH Electronics

Whatsapp

Gönderiliyor...
×
Başarıyla Gönderildi!
Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz, satış ekibimiz talebinizi alacak ve 12 saat içinde size bir teklif ile geri dönecektir.