7/24 Kullanılabilir
+86 136328167173PEAK TPC5121S08-QF8R
- Parça No.:
- TPC5121S08-QF8R
- Üretici:
- 3PEAK
- Kategori:
- Analog-Dijital Dönüştürücüler (ADC)
- Paket:
- 24-VFQFN Exposed Pad
- Veri Sayfası:
-
TPC5121S08-QF8R.pdf
- Açıklama:
- 12 BIT ANALOG TO DIGITAL CONVERT
- Miktar:
Birim Fiyat:$0
Toplam Fiyat:$0
- Ödeme:

- Kargo:

Envanter:3,000
Sorgunuzu bize gönderin, hemen yanıt vereceğiz.
TPC5121S08-QF8R Teknik Özellikler
- Teknik Özellikler
- Yazılar
- İlgili
- Özellikler
- Değer
- Üretici
- 3PEAK
- Seri:
- TPC512x
- Paket/Kutular:
- 24-VFQFN Exposed Pad
- Paketlenme:
- Tape & Reel (TR)
- Ürün Durumu:
- Active
- Bit Sayısı:
- 12
- Örnekleme Hızı (Saniye Başına):
- 1M
- Giriş Sayısı:
- 8
- Giriş Türü:
- Single Ended
- Veri Arayüzü:
- SPI
- Yapılandırma:
- S/H-ADC
- Oran - S/H:ADC:
- 1:1
- A/D Dönüştürücü Sayısı:
- 1
- Mimarisi:
- SAR
- Referans Türü:
- External
- Voltaj - Besleme, Analog:
- 2.7V ~ 5.25V
- Voltaj - Besleme, Dijital:
- 1.7V ~ 5.25V
- Özellikler:
- -
- Çalışma Sıcaklığı:
- -40°C ~ 125°C
- Tedarikçi Cihaz Paketi:
- 24-QFN (4x4)
- Montaj Türü:
- Surface Mount
- Sınıf:
- -
- Kalite Belirtimi:
- -
- Kategori:
- Analog-Dijital Dönüştürücüler (ADC)
TPC5121S08-QF8R SSS
1. EASTECH ELECTRONICS LIMITED. 'da TPC5121S08-QF8R nasıl sipariş verilir?
Mevcut durumda, EASTECH ELECTRONICS LIMITED. yalnız peer - to - peer sipariş işlemi sağlar. RFQ (istenen fiyat talep formu) gönderirseniz, profesyonel ajanızdan küresel piyattaki rekabetçi fiyatlarla iletişime geçilecektir ve siz teklifimizi kabul ederseniz, ajanızdan siparişi tamamlamanız için uyarılacaksınız.
2. EASTECH ELECTRONICS LIMITED. nasıl TPC5121S08-QF8R'in orijinal üreticiden veya yetkili ajanlardan geldiğini garanti eder?
Profesyonel ve tecrübeli bir kalite kontrol ekibimiz var ki TPC5121S08-QF8R'i sıkı bir şekilde doğrular ve test eder. Tüm tedarikçiler, TPC5121S08-QF8R dahil ürünlerini EASTECH ELECTRONICS LIMITED. 'da yayınlayabilmek için öncelikle nitelik incelemesini geçmeli; biz diğer herhangi bir müşteriden daha çok TPC5121S08-QF8R ürünlerinin kanallarına ve kalitesine odaklanırız. Tedarikçi denetimlerini sıkı bir şekilde uygularız, böylece güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
3. Gösterilen TPC5121S08-QF8R fiyatı ve stoğu doğru mudur?
TPC5121S08-QF8R'in fiyatı ve stoğu sık değişiklik göstermekte ve zamanında güncellenemez, 24 saat içinde periyodik olarak güncellenecektir. Ayrıca, tekliflerimiz genellikle 5 gün sonra sona erer.
4. Hangi ödeme şekilleri kabul edilir?
Havale, PayPal, Alipay, Wechat, Kredi Kartı, Western Union, MoneyGram ve Escrow (emniyetli ödeme sistemi) tümü kabul edilir.
İyi Niyetli Uyarı: Bazı ödeme şekillerindeki bazı siparişler işlem ücreti gerektirebilir.
5. Nakliye nasıl düzenlenir?
Müşteriler, DHL, UPS, FedEx, TNT ve Kayıtlı Posta dahil endüstri lideri nakliye şirketlerini seçebilir. Nakliye sigortası da mevcuttur.
Siparişiniz nakliye için işlenince, satış temsilcimiz size bir e - posta göndererek nakliye durumunuz ve takip numaranızı size bildirecektir.
İyi Niyetli Uyarı: Taşıyıcıların takip bilgilerini göstermesi için 24 saat kadar sürebilir. Genellikle ekspres nakliye 3 - 5 gün, kayıtlı posta ise 25 - 60 gün alır.
6. TPC5121S08-QF8R'in iade veya değiştirme işlemi nasıl yapılır?
Tüm mallar Nakliye Öncesi İnceleme (PSI) uygulanacak, siparişinizin tüm lotharından rastgele seçilmiş ürünler nakliye düzenlenmeden önce sistematik bir inceleme yapılacak. Teslim ettiğimiz TPC5121S08-QF8R'da bir hata varsa, aşağıdaki tüm koşullar sağlandığında yalnızca TPC5121S08-QF8R'in değiştirilmesini veya iadesini kabul edeceğiz:
(1) Miktarda eksiklik, yanlış ürün teslimi ve açık dış hatası (kırık ve pas vb.) gibi durumlar ve biz bu sorunları kabul ediyoruz.
(2) TPC5121S08-QF8R'in tesliminden 90 gün içinde yukarıda açıklanan hatadan haberdar ediyoruz.
(3) PartNo kullanılmamış ve yalnızca orijinal ambalajda.
Ürünleri iade etmenin iki yolu var:
(1) 90 gün içinde bizi bilgilendirin
(2) İade İzni Alın
7. TPC5121S08-QF8R pim diyagramı, TPC5121S08-QF8R veri sayfası gibi teknik destek almak için nasıl size ulaşabilirim?
Herhangi bir satış sonrası hizmete ihtiyacınız varsa, lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçin.


