Lütfen en güncel fiyat ve miktar bilgisi için bizimle iletişime geçin.

AMD XA3S1600E-4FGG400I

Parça No.:
XA3S1600E-4FGG400I
Üretici:
AMD
Kategori:
FPGA'ler (Alana Programlanabilir Kapı Dizisi)
Paket:
400-BGA
Veri Sayfası:
XA3S1600E-4FGG400I.pdf
Açıklama:
IC FPGA 304 I/O 400FBGA
Miktar:

Birim Fiyat:$0

Toplam Fiyat:$0

Ödeme:
Payment
Kargo:
Shipping

Envanter:0

Sorgunuzu bize gönderin, hemen yanıt vereceğiz.

Parça No.
Miktar
Fiyat
İletişim Adı
Şirket Adı
E-posta
Yorumlar

Stok:0

Adet Birim Fiyat Toplam Fiyat
RFQ RFQ Listesine Ekle

XA3S1600E-4FGG400I Teknik Özellikler

  • Teknik Özellikler
  • Yazılar
  • İlgili
Özellikler
Değer
Üretici
AMD
Seri:
Spartan®-3E XA
Paket/Kutular:
400-BGA
Paketlenme:
Tray
Ürün Durumu:
Obsolete
Programlanabilir:
Not Verified
LAB/CLB Sayısı:
3688
Mantık Elemanı/Hücre Sayısı:
33192
Toplam RAM Bitleri:
663552
Giriş/Çıkış Sayısı:
304
Kapı Sayısı:
1600000
Voltaj - Besleme:
1.14V ~ 1.26V
Montaj Türü:
Surface Mount
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 100°C (TJ)
Sınıf:
Automotive
Kalite Belirtimi:
AEC-Q100
Tedarikçi Cihaz Paketi:
400-FBGA (21x21)
Kategori:
FPGA'ler (Alana Programlanabilir Kapı Dizisi)
Bir devrenin radyo bileşenleri nelerdir?
Bir devrenin radyo bileşenleri nelerdir?

Bu makale, devrelerdeki radyo elektronik ekipmanlarını açıklamakta, bir radyo sisteminin bileşenlerini, işlevlerini ve farklı uygulamalar için uygun radyo bileşenlerinin nasıl seçileceğini ele almaktadır.

Eastech, WIN EURASIA 2026 İstanbul'da küresel üreticilerle bağlantı kuruyor
Eastech, WIN EURASIA 2026 İstanbul'da küresel üreticilerle bağlantı kuruyor

Eastech, İstanbul'da düzenlenen WIN EURASIA Expo 2026'ya katılarak endüstriyel otomasyon ve akıllı üretim uygulamaları için bellek çipleri, entegre devreler ve elektronik bileşen çözümleri sundu.

Bir sunucu için en iyi RAM nedir?
Bir sunucu için en iyi RAM nedir?

bu makale sunucu belleğinin ne olduğunu ve bir sunucu için en iyi RAM’in nasıl seçileceğini açıklar. ayrıca şirketler ve veri merkezleri için sunucu belleği ve sistemler arası uyumluluğu da kapsar

Dijital ve analog entegre devreler - fark nedir?
Dijital ve analog entegre devreler - fark nedir?

Bu makale, dijital ve analog entegre devreleri açıklayarak mühendislerin gerçek elektronik tasarımlarda analog IC ve dijital IC arasındaki farkı anlamalarına yardımcı olur.

En İyi Güç Yönetimi Entegre Devresi Hangisidir? [Kapsamlı Kılavuz]
En İyi Güç Yönetimi Entegre Devresi Hangisidir? [Kapsamlı Kılavuz]

Bu makale, güç yönetimi entegre devrelerinin (PMIC) ne olduğunu, türlerini ve işlevlerini, önde gelen PMIC üreticilerini ve uygulamanız için doğru PMIC'i nasıl seçeceğinizi açıklamaktadır.

NVIDIA Profesyonel GPU'ları Nelerdir?
NVIDIA Profesyonel GPU'ları Nelerdir?

Bu makale, NVIDIA'nın profesyonel GPU serilerini ve performans avantajlarını inceleyerek kullanıcıların profesyonel uygulamalar için doğru NVIDIA profesyonel grafik kartını seçmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Aktif ve Pasif Elektronik Bileşenler Nelerdir?
Aktif ve Pasif Elektronik Bileşenler Nelerdir?

Bu makale, aktif ve pasif elektronik bileşenleri, devrelerdeki rollerini ve aktif ve pasif elektronik bileşenler arasındaki farkı açıklamaktadır.

Drone sistemlerinde hangi entegre devreler bulunur?
Drone sistemlerinde hangi entegre devreler bulunur?

Bu makale, insansız hava araçlarının (İHA) geliştirilmesi ve üretiminde yaygın olarak kullanılan elektronik bileşenleri, işlevlerini de içerecek şekilde, İHA sistemlerinin arkasındaki temel entegre devreleri inceliyor.

XA3S1600E-4FGG400I SSS

1. EASTECH ELECTRONICS LIMITED. 'da XA3S1600E-4FGG400I nasıl sipariş verilir?

Mevcut durumda, EASTECH ELECTRONICS LIMITED. yalnız peer - to - peer sipariş işlemi sağlar. RFQ (istenen fiyat talep formu) gönderirseniz, profesyonel ajanızdan küresel piyattaki rekabetçi fiyatlarla iletişime geçilecektir ve siz teklifimizi kabul ederseniz, ajanızdan siparişi tamamlamanız için uyarılacaksınız.

2. EASTECH ELECTRONICS LIMITED. nasıl XA3S1600E-4FGG400I'in orijinal üreticiden veya yetkili ajanlardan geldiğini garanti eder?

Profesyonel ve tecrübeli bir kalite kontrol ekibimiz var ki XA3S1600E-4FGG400I'i sıkı bir şekilde doğrular ve test eder. Tüm tedarikçiler, XA3S1600E-4FGG400I dahil ürünlerini EASTECH ELECTRONICS LIMITED. 'da yayınlayabilmek için öncelikle nitelik incelemesini geçmeli; biz diğer herhangi bir müşteriden daha çok XA3S1600E-4FGG400I ürünlerinin kanallarına ve kalitesine odaklanırız. Tedarikçi denetimlerini sıkı bir şekilde uygularız, böylece güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

3. Gösterilen XA3S1600E-4FGG400I fiyatı ve stoğu doğru mudur?

XA3S1600E-4FGG400I'in fiyatı ve stoğu sık değişiklik göstermekte ve zamanında güncellenemez, 24 saat içinde periyodik olarak güncellenecektir. Ayrıca, tekliflerimiz genellikle 5 gün sonra sona erer.

4. Hangi ödeme şekilleri kabul edilir?

Havale, PayPal, Alipay, Wechat, Kredi Kartı, Western Union, MoneyGram ve Escrow (emniyetli ödeme sistemi) tümü kabul edilir.

İyi Niyetli Uyarı: Bazı ödeme şekillerindeki bazı siparişler işlem ücreti gerektirebilir.

5. Nakliye nasıl düzenlenir?

Müşteriler, DHL, UPS, FedEx, TNT ve Kayıtlı Posta dahil endüstri lideri nakliye şirketlerini seçebilir. Nakliye sigortası da mevcuttur.

Siparişiniz nakliye için işlenince, satış temsilcimiz size bir e - posta göndererek nakliye durumunuz ve takip numaranızı size bildirecektir.

İyi Niyetli Uyarı: Taşıyıcıların takip bilgilerini göstermesi için 24 saat kadar sürebilir. Genellikle ekspres nakliye 3 - 5 gün, kayıtlı posta ise 25 - 60 gün alır.

6. XA3S1600E-4FGG400I'in iade veya değiştirme işlemi nasıl yapılır?

Tüm mallar Nakliye Öncesi İnceleme (PSI) uygulanacak, siparişinizin tüm lotharından rastgele seçilmiş ürünler nakliye düzenlenmeden önce sistematik bir inceleme yapılacak. Teslim ettiğimiz XA3S1600E-4FGG400I'da bir hata varsa, aşağıdaki tüm koşullar sağlandığında yalnızca XA3S1600E-4FGG400I'in değiştirilmesini veya iadesini kabul edeceğiz:

(1) Miktarda eksiklik, yanlış ürün teslimi ve açık dış hatası (kırık ve pas vb.) gibi durumlar ve biz bu sorunları kabul ediyoruz.

(2) XA3S1600E-4FGG400I'in tesliminden 90 gün içinde yukarıda açıklanan hatadan haberdar ediyoruz.

(3) PartNo kullanılmamış ve yalnızca orijinal ambalajda.

Ürünleri iade etmenin iki yolu var:

(1) 90 gün içinde bizi bilgilendirin

(2) İade İzni Alın

7. XA3S1600E-4FGG400I pim diyagramı, XA3S1600E-4FGG400I veri sayfası gibi teknik destek almak için nasıl size ulaşabilirim?

Herhangi bir satış sonrası hizmete ihtiyacınız varsa, lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçin.

XA3S1600E-4FGG400I Etiketler

  • XA3S1600E-4FGG400I
  • XA3S1600E-4FGG400I PDF
  • XA3S1600E-4FGG400I Veri Sayfası
  • XA3S1600E-4FGG400I Teknik Özellikler
  • XA3S1600E-4FGG400I Görseller
  • AMD
  • AMD XA3S1600E-4FGG400I
  • Buy XA3S1600E-4FGG400I
  • XA3S1600E-4FGG400I Fiyat
  • XA3S1600E-4FGG400I Distribütör
  • XA3S1600E-4FGG400I Tedarikçi
  • XA3S1600E-4FGG400I Toptan

Hemen Başlayın!

Son Haberleri Al

EASTECH Electronics

Ana Sayfa

EASTECH Electronics

Ara

EASTECH Electronics

Ürünler

EASTECH Electronics

Whatsapp

Gönderiliyor...
×
Başarıyla Gönderildi!
Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz, satış ekibimiz talebinizi alacak ve 12 saat içinde size bir teklif ile geri dönecektir.